Przygotuj się na:

ZAMYKAJĄ ZAWROTKĘ NA POW

Znika tymczasowa zawrotka w miejscu, gdzie Południowa Obwodnica Warszawy łączy się z Puławską. Zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców od poniedziałkowego wieczoru. Drogowcy wyjaśniają, że powodem ich wprowadzenia są prace zmierzające do połączenia funkcjonującej już trasy S2 z ursynowskim odcinkiem.

Po zderzeniu wylądował na dachu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Dachowanie w Rembertowie

Samochód osobowy dachował na ulicy Marsa po zderzeniu z innym pojazdem. Jak ustalił nasz reporter, jedna osoba została poszkodowana.

Do wypadku doszło po godzinie 19. - Kierowca volkswagena jechał z Chełmżyńskiej w Okularową. Na skrzyżowaniu zderzył się z fordem, którego kierowca jechał Marsa od strony ronda pod Trasą Siekierkowską i chciał skręcić w prawo, w Okularową - opisuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Jak dodaje, w wyniku zderzenia volkswagen dachował. - Auto pozostało na dachu do czasu przyjazdu służb. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej i policja. Strażacy zajmą się ustawieniem go na koła - zaznacza nasz reporter.

Z jego ustaleń wynika, że jeden z kierowców został ranny i trafił do szpitala. Tę informację potwierdził Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji, dodając, że chodzi o mężczyznę prowadzącego volkswagena. - Obaj kierowcy byli trzeźwi - zaznaczył.

Kierowcy powinni spodziewać się utrudnień na skrzyżowaniu. - Wjazd w Okularową jest całkowicie zablokowany - ostrzega Zieliński.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl