Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Trasa S8: motocyklista zderzył się z dwoma autami

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Google MapsWypadek na trasie S8

Na trasie S8, na wysokości węzła Warszawa-Zachód motocyklista zderzył się z dwoma samochodami osobowymi. Jak przekazała policja, kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu o godzinie 15.37. - Zderzyły się osobowe volkswagen, bmw i motocykl yamaha. Motocyklista został zabrany do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi - przekazała nam Marta Gierlicka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała z kolei, że zablokowany jest jeden pas jezdni w kierunku Białegostoku. Podała też, że utrudnienia mogą potrwać do około godziny 18.

Informowaliśmy też o potrąceniu na Bielanach:

Do wypadku doszło na Starych Bielanach Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps