Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Tramwaj zaczepił o studzienkę i uszkodził podwozie

Warszawa

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plTramwaj uszkodził podwozie

W alei Waszyngtona tramwaj uszkodził podwozie. Skład zaczepił o betonową studzienkę: wyrwał pokrywę razem z fragmentem betonu. Ruch w kierunku ronda Wiatraczna był wstrzymany.

Do zdarzenia doszło pomiędzy rondem Wiatraczna, a ulicą Grenadierów. Jak informuje rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz, był to tramwaj numer 9. - Na miejscu pojawiła się nasza pomoc techniczna - podaje. Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl dodaje, że przyczyną uszkodzenia było zaczepienie podwoziem o wystającą studzienkę. - Doszło do tego w miejscu pomiędzy przegubami. Tramwaj ciągnął pod sobą element studzienki - informuje. Na miejscu były utrudnienia w kierunku ronda Wiatraczna, ale o 17:15 ruch został przywrócony. - Tramwaj zjedzie do zajezdni jak najszybciej - dodaje Dutkiewicz.

ab/ec