Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Tramwaj zaczepił o studzienkę i uszkodził podwozie

Warszawa

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plTramwaj uszkodził podwozie

W alei Waszyngtona tramwaj uszkodził podwozie. Skład zaczepił o betonową studzienkę: wyrwał pokrywę razem z fragmentem betonu. Ruch w kierunku ronda Wiatraczna był wstrzymany.

Do zdarzenia doszło pomiędzy rondem Wiatraczna, a ulicą Grenadierów. Jak informuje rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz, był to tramwaj numer 9. - Na miejscu pojawiła się nasza pomoc techniczna - podaje. Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl dodaje, że przyczyną uszkodzenia było zaczepienie podwoziem o wystającą studzienkę. - Doszło do tego w miejscu pomiędzy przegubami. Tramwaj ciągnął pod sobą element studzienki - informuje. Na miejscu były utrudnienia w kierunku ronda Wiatraczna, ale o 17:15 ruch został przywrócony. - Tramwaj zjedzie do zajezdni jak najszybciej - dodaje Dutkiewicz.

ab/ec