Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Nie żyje motocyklista

TVN Warszawa

Lech Marcinczak, tvnwarszawa.plWypadek w miejscowości Wypędy

W miejscowości Wypędy, niedaleko Janek doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i motocyklisty. - Motocyklista nie żyje - podaje policja.

Do wypadku doszło na zjeździe z trasy S8, na skrzyżowaniu ulic Sokołowskiej i Zdrojowej. Jak poinformował nas Piotr Świstak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji, wszystko wydarzyło się około godziny 6. - Tir zderzył się z motocyklistą, motocyklista nie przeżył. Czekamy na przyjazd prokuratora - powiedział.

Na miejscu zdarzenia po godzinie 8.30 pojawił się reporter tvnwarszawa.pl. - Prokurator już jest, trwają czynności policji i straży pożarnej - informuje Lech Marcinczak. - Samochód ciężarowy wyjeżdżał z ulicy podporządkowanej, skręcał w lewo, zderzył się z motocyklistą - opisuje i dodaje, że motocykl jest bardzo zniszczony.

Niebezpieczne manewry

Skrzyżowanie jest nieprzejezdne, policja wytyczyła objazdy. - Ciężarówka wciąż stoi w poprzek drogi - mówi Marcinczak.

Jednocześnie nasz reporter zwraca uwagę, że zabezpieczenie wypadku przez służby nie jest właściwe i powoduje groźne sytuacje. - To trasa szybkiego ruchu, tymczasem zjazd z niej został zabezpieczony niewielkimi słupkami, które są ledwie dostrzegalne przez kierujących. Widzą je w ostatniej chwili, gwałtownie hamują. Naprawdę niewiele potrzeba, by za chwilę doszło tu do kolejnego zderzenia - relacjonuje Marcinczak.

- Zwróciłem uwagę policjantom. Mam nadzieję, że zostanie to lepiej zabezpieczone, dla dobra kierowców - dodaje.

Niebezpieczne manewry na trasie
Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
Wypadek w miejscowości Wypędy
targeo

Czytaj także o tragicznym wypadku na trasie Warszawa - Lublin, gdzie betoniarka przygniotła samochód osobowy:

Tragiczny wypadek pod Warszawą (wideo bez dźwięku) Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
wideo 2/3

kw/r