Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Śmiertelne potrącenie pieszej

Ulice


We wtorkowe popołudnie kierowcy, którzy podróżowali ul. Górczewską w kierunku wyjazdu z miasta musieli liczyć się z ogromnymi utrudnieniami. Przy centrum handlowym Wola Park została potrącona kobieta. Zmarła na miejscu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca mercedesa przy zmianie pasa ruchu uderzył w jadące audi. W wyniku tego wjechał na chodnik i potrącił idącą nim kobietę- informuje podkomisarz Andrzej Browarek, ze stołecznej policji.

Zmarła pomimo reanimacji

- Ranna w wypadku piesza była reanimowana przez przybyłych na miejsce lekarzy. Niestety nie udało się jej uratować – mówi Marcin Gula, reporter tvnwarszawa. Pomoc została również udzielona kierowcy.

Po wypadku zablokowane były dwa pasy ruchu. Utworzyły się ogromne korki sięgające skrzyżowania Leszno i Okopowej.

Przed 20.00 ruch został puszczony wszystkimi pasami.

film
film

Policja apeluje

Przy okazji tego strasznego wypadku policja apeluje o ostrożność. - W taką aurę dochodzi do wielu potrąceń pieszych. Jest ślisko, ciemno, piesi nie są dobrze oznakowani. W wielu przypadkach wchodzą na ulicę nie rozglądając się- informuje Browarek.

film
film

Mapy dostarcza Targeo.pl

Pozostałe wiadomości