Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Śmiertelne potrącenie na Woli

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPotrącenie na Woli

W środę rano doszło do potrącenia kobiety przez samochód osobowy na Olbrachta. Pomimo reanimacji zmarła. Przez kilka godzin ulica była zablokowana w obu kierunkach.

Informację o wypadku policja otrzymała o 6.50. - Wiemy, że na wysokości numeru 12 doszło do potrącenia osoby - poinformował Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji.

Kierowca był trzeźwy.

Była reanimowana

- Według relacji świadków kierowca skody potrącił starszą kobietę, gdy ta znajdowała się na pasach. Na miejsce wezwano straż pożarną, która za pomocą swojego sprzętu wydobyła kobietę spod samochodu - mówił tuż po godz. 7 Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Niestety, pomimo reanimacji piesza zmarła.

Były utrudnienia w ruchu. Ulica była zablokowana w obu kierunkach.

Potrącenie na Woli
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autobusy na objazdach

Jak poinformował po godz. 7 Zarząd Transportu Miejskiego, autobusy linii 129 i 520 kierowane były na trasy objazdowe. Przed godz. 8 utrudnienia dla komunikacji zakończyły się. Pasażerowie muszą liczyć się z opóźnieniami.

Wypadek na Woli | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Wypadek na Woli | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Wypadek na Woli | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Wypadek na Woli | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

su/sk