Ulice

Remont Wiatracznej. Nowy asfalt i oznakowanie

Ulice

ZDMUtrudnienia na Wiatracznej

W piątek wieczorem drogowcy pojawią się na Wiatracznej. Zmienią oznakowanie i wymienią 5200 metrów kwadratowych asfaltu.

Nawierzchnia zostanie wymieniona na odcinku od Grochowskiej do Szaserów. "Prace poprzedziliśmy wykonaniem ekspertyzy, która miała wskazać w jakiej kondycji jest nawierzchnia i podbudowa ulicy, a także zaproponować technologię naprawy i wzmocnienia. Dzięki temu nowy asfalt będzie nawet o kilka lat dłużej służył mieszkańcom" - chwali się Zarząd Dróg Miejskich.

Utrudnienia

Prace rozpoczną się w piątek o godzinie 22 i skończą się w poniedziałek o 4 rano. W tym czasie kierowcy nie przejadą Wiatraczną na remontowanym odcinku.

"Zamknięta będzie jezdnia w obu kierunkach wraz z Zakole. Połączenia z Wiatraczną nie będą miały ulice: Kobielska, Prochowa i Nizinna. Utrzymany będzie przejazd w ciągu M. Paca oraz dojazd do posesji. Przejścia dla pieszych będą czynne, ale zwężone" - informują drogowcy.

W związku z tym zostały wyznaczone objazdy, które poprowadzą: Grochowską i Międzyborską do al. Stanów Zjednoczonych oraz ulicami: Podskarbińską i J. Dwernickiego do Szaserów.

Prace będą prowadzone również nocą.

Drogowcy wyznaczyli objazdy ZDM

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy również o remoncie Miodowej:

[object Object]
Przejazd ulicą MiodowąLech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

kz

Źródło zdjęcia głównego: ZDM

Pozostałe wiadomości