Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

TVN Warszawa | Ulice

W trakcie wyprzedzania auto dachowało. Nie żyje młoda kobieta; nie wiadomo, kto kierował

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek w Strubinach

Śmiertelny wypadek w miejscowości Strubiny w powiecie nowodworskim. Jak informuje policja, nie żyje 21-letnia pasażerka bmw, a dwóch mężczyzn trafiło do szpitala w stanie ciężkim. Funkcjonariusze mają problem z ustaleniem, który z nich kierował.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 22 w Strubinach. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem bmw, jadąc od miejscowości Swobodnia w kierunku Kroczewa, na drodze gruntowej w Strubinach, w trakcie wyprzedzania zjechał na lewe szutrowe pobocze. W wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu stracił panowanie nad pojazdem i kilkukrotnie dachował. Auto zatrzymało się na dachu - opisuje przebieg wypadku Małgorzata Witkowska z nowodworskiej komendy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Dodaje, że bmw podróżowały łącznie trzy osoby. - 21-letnia pasażerka auta zmarła, a dwóch mężczyzn - 24- i 21-latek - zostało przewiezionych do szpitala. Obydwaj są w stanie ciężkim. Jest problem z ustaleniem, kto kierował pojazdem - zaznacza Witkowska.

Jeden z mężczyzn miał wstępnie przyznać się do prowadzenia samochodu, ale potem zmienił zdanie. - Funkcjonariusze muszą wykonać czynności dochodzeniowo-śledcze, aby ustalić, który z nich kierował i jakie były okoliczności wypadku - dodaje policjantka.

Informowaliśmy też o śmiertelnym wypadku na moście Gdanskim:

Tragedia na moście Gdańskim, zginął kierowca
Tragedia na moście Gdańskim, zginął kierowcaArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: OSP Wojszczyce

Pozostałe wiadomości