TVN Warszawa | Ulice

Obywatelskie zatrzymanie na krajowej "7". Policja: opel corsa wjechał w tył mercedesa, za kierownicą siedział 16-latek

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
tvnwarszawa.plObywatelskie zatrzymanie na krajowej "7"

Po południu na krajowej "7", w powiecie nowodworskim kierowca opla corsy wjechał w tył mercedesa, a po zdarzeniu próbował się oddalić. Uniemożliwili mu to inni uczestnicy ruchu, którzy wezwali też policję. Jak się okazało, za kierownicą siedział 16-latek. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16.30 na drodze krajowej numer 7 na wysokości miejscowości Łomna (gmina Czosnów), na jezdni w kierunku Gdańska. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego, którzy obsługiwali to zdarzenie, wynika, że kierujący oplem corsą najechał na tył poprzedzającego mercedesa. Po zderzeniu chciał się oddalić, jednak uniemożliwili mu to inni uczestnicy ruchu drogowego, którzy o zdarzeniu powiadomili też policję - relacjonuje rzeczniczka nowodworskiej komendy Joanna Wielocha.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Okazało się, że oplem kierował nieletni. - Za kierownicą opla siedział 16-latek z gminy Łomianki. Po wykonaniu z nim czynności, funkcjonariusze go zwolnili i przekazali opiekunowi prawnemu. Natomiast kierujący mercedesem 56-latek z powiatu nowodworskiego po zderzeniu został przewieziony do szpitala - dodaje Wielocha.

Obywatelskie zatrzymanie na krajowej "7"tvnwarszawa.pl

Informowaliśmy też o obywatelskim zatrzymaniu pijanego kierowcy na S8:

Kierowca został zatrzymany przez policję
Kierowca został zatrzymany przez policjęArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości