Przygotuj się na:

ZMIANY I UTRUDNIENIA NA GÓRCZEWSKIEJ

Od nocy z 31 maja na 1 czerwca ruch w obu kierunkach będzie odbywał się jezdnią w kierunku centrum.

  Zderzenie na Muranowie. W autach wystrzeliły poduszki powietrzne

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  mp
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Zderzenie na skrzyżowaniu Andersa z AnielewiczaZderzenie na skrzyżowaniu Andersa z Anielewicza

  Na skrzyżowaniu Andersa z Anielewicza zderzyły się BMW i volkswagen. Jedna osoba trafiła do szpitala. Były duże utrudnienia w ruchu.

  Do zderzenia doszło około 10.40.

  - Jedna osoba z volkswagena passata została zabrana do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi - informuje Jarosław Florczak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

  Jak dodaje Wojciech Kapczyński ze straży pożarnej, pierwsze informacje wskazywały, że w jednym z pojazdów znajduje się zakleszczony człowiek. - Po dotarciu na miejsce zdarzenia nie zostało to potwierdzone. Drzwi się otwierały i wszyscy opuścili auta przed naszym przyjazdem - precyzuje.

  Autobusy na objazdach

  Reporter tvnwarszawa.pl ostrzegał przed dużymi utrudnieniami w ruchu. - BMW stoi na środku skrzyżowaniu i blokuje przejazd w ciągu Andersa, z kolei drugi samochód blokuje wjazd w Anielewicza. Kierowcy nie przejadą Anielewicza w kierunku do Zamenhofa  - opisywał.

  I relacjonował prawdopodobny przebieg wypadku: - BMW uderzyło w bok volkswagena, którego obróciło i zatrzymał się w poprzek drogi na przejściu dla pieszych. W obu samochodach wystrzeliły poduszki powietrzne.

  W korku stanęli nie tylko kierowcy, ale też pasażerowie komunikacji. Jak podaje Zarząd Transportu Miejskiego, autobusy linii 180 jadące w kierunku Chomiczówki kierowane są na trasę objazdową: ... Miodowa - Świętojerska - Bonifraterska - Stawki - aleja Jana Pawła II - Anielewicza ... i dalej swoją trasą.

  Funkcjonowanie przystanków Świętojerska 02, Muranów 04, Nalewki-Muzeum 02 i Anielewicza 04 zostało czasowo zawieszone. Po godzinie 12. utrudnienia się zakończyły.

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Autor:mp

  Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl