Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

Markowska zamknięta, Ząbkowska w korku

Ulice

Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.plWymiana nawierzchni na ulicy Markowskiej

Ząbkowska stanęła. Wszystko przez remont i zamknięcie ul. Markowskiej. Kierowcy powinni omijać to miejsce do soboty - wtedy zakończą się prace.

- Ząbkowska jest kompletnie zablokowana w stronę Targowej – komentuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl sprawdzał jak sie jeździ na Pradze w czwartkowe przedpołudnie. – Korek sięga ul. Kawęczyńskiej – dodaje.

Wymieniają nawierzchnię

Powodem tej trudnej sytuacji jest remont nawierzchni ulicy Markowskiej, który prowadzony jest etapami. Do piątku zamknięty jest odcinek od ul. Ząbkowskiej do ul. Kijowskiej. Objazd dla kierowców prowadzi ulicami Ząbkowska – Brzeska – Kijowska lub Ząbkowska – Targowa – Kijowska.

Od 30 listopada do 1 grudnia (piątek-sobota) zamknięty dla ruchu będzie odcinek od ul. Białostockiej do ul. Ząbkowskiej.

su//ec