Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Groźna kolizja na S8. Korek sięgał Bemowa

Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
Do zdarzenia doszło w środę koło 15 na trasie na wysokości mostu Grota-Roweckiego. - Zderzyły się trzy samochody. Jedno z aut uderzyło w barierę energochłonną. Pas w kierunku Marek jest zablokowany. Korek zaczyna się już na wysokości Powstańców Śląskich na Bemowie - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter TVN Warszawa.
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKolizja na S8

Trzy samochody zderzyły się w środę po południu w okolicach mostu Grota-Roweckiego.

Źródło: Do zdarzenia doszło w środę koło 15 na trasie na wysokości mostu Grota-Roweckiego. - Zderzyły się trzy samochody. Jedno z aut uderzyło w barierę energochłonną. Pas w kierunku Marek jest zablokowany. Korek zaczyna się już na wysokości Powstańców Śląskich na Bemowie - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter TVN Warszawa.

Informacje przekazaną przez naszego reportera potwierdziła Komenda Stołeczna Policji. - W kolizji wzięły udział dwa mercedesy oraz fiat. Nie ma osób poszkodowanych. Na miejscu są utrudnienia w ruchu. Pracujące na miejscu służby już usunęły rozbite samochody - przekazał Tomasz Oleszczuk z KSP.

Kolizja na S8 | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Kolizja na S8 | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Kolizja na S8 | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

dg/r