Ciężki dzień na S8. Zderzenie osobówki z ciężarowym

Ulice

Mateusz Dolak, tvnwarszawa.plUtrudnienia na S8

Na trasie S8 w rejonie Modlińskiej samochód osobowy zderzył się z ciężarowym. Osobówka stała w poprzek jezdni i utrudniała przejazd w kierunku Żoliborza.

Policja potwierdziła informację. - Dostaliśmy zgłoszenie o zderzeniu auta osobowego z tirem. Wszystko wydarzyło się w rejonie wjazdu z Modlińskiej na most Grota-Roweckiego - powiedziała nam Justyna Gwiazda-Woś z sekcji prasowej komendy stołecznej. Jak dodał nasz reporter Mateusz Dolak, na miejscu oprócz policji przyjechała też karetka pogotowia. O zdarzeniu poinformowały również służby GDDKiA. "Zablokowane są dwa pasy ruchu w kierunku Wrocławia" - napisano w komunikacie. Dla kierowców wolny był tylko jeden pas jezdni tranzytowej. Początkowo informowano, że utrudnienia mogą potrwać do 14, ale już około godziny 13 policjantka powiedziała nam, że uszkodzone pojazdy przesunięto na lewy pas, a przejazd odbywa się bez problemu.

Wcześniej informowaliśmy o dwóch innych kolizjach na S8, które przez kilka godzin utrudniały przejazd (jedna w kierunku Poznania, druga - do Warszawy).

kw/r