Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Ulice

Jedna ulica, trzy kolizje

Ulice

| tvn24.pl, Reuters, Polskie Radiofot. Mateusz Kalbarczyk/TVN Warszawa

Piątkowe popołudnie nie jest łatwe dla warszawskich kierowców. Rosnące korki w całym mieście przeplatają się z utrudnieniami spowodowanymi przez kolizje. Na ul. Sikorskiego doszło aż do trzech stłuczek.

Pierwsza kolizja miała miejsce na skrzyżowaniu Sikorskiego z Idzikowskiego. Tam, zderzyły się dwa samochody. Do podobnej sytuacji doszło przy ul. Sobieskiego.

- Kierowca nie zatrzymał się na czerwonym świetle. Wjechał w inne auto znajdujące się na skrzyżowaniu - opowiada Mateusz Kalbarczyk, reporter TVN Warszawa.

Do trzeciej stłuczki doszło tuż na wjeździe z ulicy Sikorskiego na trasę Siekierkowską. Kierowca wpadł w poślizg i stracił kontrolę nad autem.

Kolizje spowodowały krótkotrwałe utrudnienia w ruchu.

aq/roody

Źródło zdjęcia głównego:  | tvn24.pl, Reuters, Polskie Radio