Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

"Znowu wyghałam!". Gronkiewicz-Waltz deklaruje: mam wizję miasta

Warszawa

TVN24Prezydent o wyborach w Warszawie

- Zawsze miałam wizję miasta, mimo że oponenci mówili inaczej. Potrzebuję jeszcze cztery lata, żeby kontynuować jej realizację - mówiła w poniedziałek rano w programie "Wstajesz i wiesz" TVN24 Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy. Nawiązując do rysunków satyrycznych na swój temat dodała: - Znowu wyghałam.

Według danych Miejskiej Komisji Wyborczej urzędująca prezydent pokonała w II turze wyborów prezydenckich kandydata PiS Jacka Sasina - CZYTAJ WIĘCEJ.

- W pierwszej turze cztery lata temu miałam 53 proc. Osiem lat temu miałam 53. 58,5 – nigdy nie miałam takiego wyniku. Bardzo się cieszę, jeszcze raz dziękuje tym, którzy na mnie głosowali - przekonywała Gronkiewicz-Waltz.

Jak podkreśliła, warszawiacy jej zaufali, bo "jest wiarygodna".

- Zaszły zmiany, które były przez ostatnie osiem lat, taki duży impuls inwestycyjny, też uciążliwy dla wielu warszawiaków, i to od strony tej ciężkiej infrastruktury: most Skłodowskiej-Curie, II linia metra, dokończenie pierwszej, ale oprócz tego przedszkola, żłobki i szkoły - wyliczała.

I dodała, że ma zamiar kontynuować realizację swojej wizji stolicy. Wyliczała, że powstać ma obwodnica śródmiejska, II linia metra czy żłobki.

"Znowu wyghałam"

Prezydent odniosła się także do zdjęcia umieszczonego na jej oficjalnym profilu na jednym z portali społecznościowych, na którym trzyma czarną koszulkę z napisem "Bhawo ja". To nawiązanie do popularnego profilu - "Hozmówki z Hanną"

- Ja bym dodała oprócz tego: znowu wyghałam - skomentowała z przymrużeniem oka Gronkiewicz-Waltz.

"Znowu wyghałam"
TVN24

ran/lulu