Przygotuj się na:

ZAMYKAJĄ ZAWROTKĘ NA POW

Znika tymczasowa zawrotka w miejscu, gdzie Południowa Obwodnica Warszawy łączy się z Puławską. Zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców od poniedziałkowego wieczoru. Drogowcy wyjaśniają, że powodem ich wprowadzenia są prace zmierzające do połączenia funkcjonującej już trasy S2 z ursynowskim odcinkiem.

Yackoo: Przy budowie II linii powielamy stare błędy

Najnowsze

| Radio Zet, onet.plfot

Rezygnacja z budowy dwóch stacji, niewygodne wyjścia z podziemnej kolejki, niewykorzystana przestrzeń pod pl. Wilsona - takie błędy przy budowie I linii metra przypomina internauta Yackoo. Obawia się też, że II linia również nie ustrzeże się błędów. A oto artykuł:

"Projekt się nie zmienił"

O komentarz do artykułu Yackoo poprosiliśmy rzecznika Metra Warszawskiego, który częściowo potwierdza wątpliwości autora. Zaprzecza jednak, by połączenie I i II linii miało być niewygodne dla pasażerów.

- Projekt połączenia I i II linii na stacji Świętokrzyska nie uległ zmianie. Będzie to połączenie bezpośrednie. Jedyna zmiana jaka nastąpiła, to przesunięcie stacji Rondo Daszyńskiego i rezygnacja z budowy części przejść podziemnych wokół ronda, które nie znikną z projektu, jednak nie będą przedmiotem tej inwestycji - mówi Krzysztof Malawko, rzecznik Metra Warszawskiego.

Źródło zdjęcia głównego:  | Radio Zet, onet.pl