Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

Najnowsze

Runęło wysokie rusztowanie. "Pracownicy zdążyli uciec na balkony"

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plRobotnicy uciekli na balkony

W Ursusie runęła część rusztowania, ustawionego przy sześciopiętrowym bloku. Jak podaje straż pożarna, członkom ekipy remontowej udało się w ostatniej chwili uciec na balkony. Nikt nie został poszkodowany.

Rusztowanie znajdowało się przy bloku na ulicy Ryżowej 43. - Połowa konstrukcji zawaliła się na dziedziniec zamkniętego osiedla. Prawdopodobnie prowadzono tu remont elewacji. Teren został wygrodzony policyjną taśmą i zabezpieczony – relacjonuje Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu zdarzenia działają policjanci i strażacy. - Nie ma osób poszkodowanych. Na rusztowaniu byli pracownicy, ale na szczęście zdążyli uciec na przyległe balkony. Pod spodem też nikogo nie było. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej, które zabezpieczają teren do momentu przyjazdu właściciela firmy prowadzącej prace – informuje Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. 

Jak przekazała nam Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji, zdarzenie na Ryżowej miało związek z pogodą. W sobotę po południu nad Warszawą przeszła burza. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegał przed intensywnymi opadami i silnym wiatrem.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Ulewa w WarszawieTVN24

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl