Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Stary tramwaj wjechał w swinga. Trzy osoby ranne, utrudnienia na Woli

Najnowsze

TVN24Wypadek tramwajów

W czwartek około 11.00 doszło do zderzenie dwóch tramwajów na Woli. Trzy osoby zostały ranne. Przez ponad godzinę pasażerowie musieli liczyć się z utrudnieniami.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Wolskiej i Redutowej. - Na przystanku Reduta Wolska tramwaj - przejazd techniczny - najechał na tył swinga - relacjonował po 11.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

- Przejazd technicy był pusty. Poszkodowane zostały trzy osoby ze swinga. Dwie kobiety trafiły do szpitala. Jedna została opatrzona na miejscu - dodał.

Jak poinformował Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich, w wypadku brał udział tramwaj linii 8.

Wypadek tramwajówTomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

Utrudnienia dla pasażerów

Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, w związku ze zdarzeniem drogowym wstrzymany został ruch tramwajowy na ul. Wolskiej w obu kierunkach. Linie 8, 10, 26, 27 kursowały z opóźnieniami.

Tramwaje jadące w kierunku Bemowa zawracane były na terenie zajezdni "Wola", a ostatnim przystankiem była ZAJEZDNIA WOLA.

Uruchomiono także zastępczą linię autobusową Z kursującą na trasie OS.GÓRCZEWSKA - OKOPOWA (skrzyżowanie Towarowa/Okopowa/al.Solidarności).

Od około 12.30 ruch odbywa się już normalnie.

su/r