Najnowsze

Dostał kilka ciosów nożem, bo nie był w stanie zapłacić za przejazd. Areszt dla kierowcy

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KPP w Starych Babicach Kierowca usłyszał zarzut zabójstwa

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał kierowca jednej z firm przewozowych. Zdaniem policji mężczyzna zaatakował pasażera, który nie był w stanie uregulować płatności za kurs. Poszkodowany otrzymał kilka ciosów nożem.

O sprawie poinformowała w poniedziałek Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Zgłoszenie o zadaniu kilku ciosów nożem pasażerowi jednej z firm przewozowych przyjął dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim. Funkcjonariusze zajęli się ustalaniem okoliczności zdarzenia i rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

- Jak wynikało z zebranych informacji, do zdarzenia doszło po tym, gdy pokrzywdzony zamówił kurs. Nie miał jednak całej kwoty, aby uregulować należność. Doszło do nieporozumienia między nim a kierowcą. Wtedy przewoźnik zaatakował nożem mężczyznę, zadając mu kilka ran na całym ciele - relacjonowała Ewelina Gromek-Oćwieja z komendy w Starych Babicach.

Jak dodała, poszkodowany trafił do szpitala. Wymagał kilkudniowej hospitalizacji.

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego namierzyli kierowcę i zatrzymali go wspólnie z kryminalnymi z komendy w Starych Babicach. - Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na przedstawienie mężczyźnie zarzutu usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany - informuje Gromek-Oćwieja.

Mężczyźnie grozi kara co najmniej ośmiu lat więzienia.

Informowaliśmy też o zarzucie usiłowania zabójstwa dla 28-latka, który miał zaatakować innego mężczyznę siekierą:

Kierowca autobusu wezwał karetkę do rannego pasażera
Kierowca autobusu wezwał karetkę do rannego pasażeraArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Starych Babicach

Pozostałe wiadomości