Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Na chodniku, przy pasach, pod znakiem. "Mistrz parkowania" z Ochoty

Warszawa


"Mistrz parkowania" z Ochoty
Tomasz / warszawa@tvn.pl

Kierowca tego forda mondeo ma za nic pieszych. Swoje auto postawił dokładnie na wysokości przejścia dla pieszych, zastawiając przy tym chodnik.

"Mistrz parkowania" z Ochoty
Tomasz / warszawa@tvn.pl

Zdjęcia nieprawidłowo zaparkowanego samochodu przy ul. Dorotowskiej dostaliśmy na warszawa@tvn.pl od Tomasza.

Mondeo zostało zaparkowane przed znakiem przejścia dla pieszych. Jak napisał nasz czytelnik, fotografię przesłał w reakcji na wtorkowy artykuł tvnwarszawa.pl "Ochota powołała speckomisję. Radni będą... liczyć słupki".

"Czytając wczorajszy artykuł o liczeniu słupków na Ochocie, włodarze dzielnicy uważają, że jest ich zbyt dużo, polecam im ruszenie się z zza biurka i wiosenny spacer po dzielnicy. Dziś rano zaparkowany był tak samochód, na oznakowanym przejściu dla pieszych, tuż obok przedszkola i nieopodal szkoły podstawowej nr 61. Słupków jak widać jest zbyt mało" - napisał pan Tomasz.

Zaznaczamy, że choć auto stoi tuż obok sklepu rehabilitacyjnego, na szybie nie ma oznaczenia informującego, że kierowca jest osobą niepełnosprawną.

b/sk