Część Modlińskiej już równa. Prace do poniedziałku

Kolejny dzień prac na Modlińskiej
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plKolejny dzień prac na Modlińskiej

Postęp prac na ul. Modlińskiej widać gołym okiem. Od czwartku drogowcy wymieniają nawierzchnię na jezdni w kierunku Legionowa. W sobotę rano również nie próżnowali. Ciężki sprzęt pracował pełną parą.

- Obecnie nawierzchnia wymieniana jest między ul. Elektronową a ul. Płochocińską - relacjonował w sobotę przed 10.00 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak informował nasz reporter, w sobotę rano prace nie powodowały większych utrudnień w ruchu. – Estakada zjazdowa z mostu Grota-Roweckiego na ul. Modlińską w kierunku mostu Północnego trochę się korkuje. Kierowcy muszą poczekać jednak dosłownie parę minut, żeby z niej zjechać - dodał.

Ul. Jagiellońska w stronę zamkniętego fragmentu jest przejezdna.

Na czas prac wprowadzono objazd dla kierowców:

mostem Grota - Roweckiego, do Wisłostrady i mostem Północnym, albo przez Trasę Toruńską, do ul. Marywilskiej i ul. Płochocińskiej.

Największe frezowanie w tym roku

Utrudnienia dla kierowców w związku z wymianą nawierzchni na odcinku od ul. Elektronowej do trasy mostu Północnego rozpoczęły się od środowego wieczora. Wtedy to zamknięta została ul. Modlińska w stronę Legionowa - od Płochocińskiej do trasy mostu Północnego.

Ruch w kierunku Legionowa poprowadzony został jednym pasem ruchu "pod prąd" na jezdni w kierunku centrum.

W czwartek zmiana organizacji ruchu nie powodowała większych utrudnień.

W piątek prace przeniosły się na odcinek od ul. Elektronowej do ul. Płochocińskiej. Utrudnienia potrwają do poniedziałku do 4 rano.

Do ułożenia jest blisko 43 tys. m kw nowej nawierzchni, czyli ponad 6 boisk do piłki nożnej.

Tak wyglądała sytuacja w czwartek.

Drogowcy wracają na Modlińską
Drogowcy wracają na Modlińską Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.pl

su/mz

Pozostałe wiadomości