Najnowsze

Budują most Północny, zamykają AK "Kampinos"

Najnowsze


Kierowców czekają kolejne utrudnienia w związku z budową mostu Północnego. Po południu zamkną ul. Zgrupowania AK "Kampinos" na odcinku od zajezdni tramwajowej "Żoliborz" do ul. Encyklopedycznej.

Na zamkniętym odcinku ulicy prowadzone będą roboty drogowe oraz roboty związane z przebudową torowiska tramwajowego.

Objazdy:

- dojazd do Makro - od ul. Pułkowej należy skręcić w ul. Heroldów i następnie w ul. Kolumbijską. Od ul. Kolumbijskiej jest wjazd do Makro.

- dojazd do Metra Młociny i Huty - z ul. Marymonckiej należy skręcić w ul. Przy Agorze, następnie w ul. Kasprowicza, w ul. Nocznickiego i ul. Zgrupowania AK „Kampinos".

Fragment ulicy zostanie zamknięty w środę o godz. 13.00. Prace potrwają tu do końca sierpnia.

Po raz drugi

To już drugi raz kiedy drogowcy zamykają ten fragment ulicy. Wszystko spowodowane jest przebudową torowiska. - Musieliśmy zrobić to etapowo- wyjaśnia Agata Choińska, rzeczniczka Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych. - Na początku roku przebudowaliśmy układ tramwajowy od strony ul. Marymonckiej. Teraz prace związane są z przebudową torowiska od strony węzła Młociny- dodaje.

Utrudnienia związane są z budową trasy mostu Północnego od węzła węzła Pułkowa do węzła Młociny. Inwestycję realizuje konsorcjum, którego liderem jest firma Skanska. Prace budowlane zakończą się na przełomie 2011 i 2012 r.

su/par

Pozostałe wiadomości