Przygotuj się na:

METRO NA BRÓDNIE

Nowe stacje drugiej linii metra zapewnią sprawne połączenie Targówka z Pragą i Śródmieściem, Wolą i Bemowem. Przybędzie linii autobusowych, które umożliwią szybki dojazd do metra. Jednocześnie niektóre linie przestaną kursować, a trasa innych nieznacznie się zmieni.

Najnowsze

Beatyfikacja w obiektywach Reporterów 24

Najnowsze

fot. TO3/WRA/Kontakt 24
| Fakty TVNfot. TO3/WRA/Kontakt 24

Odsłonięcie portretu papieża w Wianowie, tłumy wiernych na pl. Piłsudskiego i przejazd przez Warszawę papamobile. To najciekawsze wydarzenia związane z obchodami beatyfikacji Jana Pawła II w stolicy, jakie znalazły się w relacjach Reporterów 24.

- Około trzy tysiące osób, mimo chłodu i deszczu, zebrało się na placu Piłsudskiego, gdzie na dwóch telebimach można było oglądać transmisję beatyfikacji Jana Pawła II z Watykanu. Na placu było widać las parasoli, ludzie chowali się przed deszczem pod drzewami w Ogrodzie Saskim. Wielu uczestników przynisko ze sobą małe rozkładane stołeczki. Panował nastrój spokoju i zadumania, i radości z beatyfikacji naszego Papieża - pisze na swoim profilu TO3, jeden z najaktywniejszych stołecznych Reporterów 24.

- Pomimo deszczowej pogody na placu zgromadziła się spora liczba wiernych, która z niecierpliwością oczekiwała momentu gdy papież Benedykt XVI ogłosi Jana Pała II błogosławionym, a na placu Św. Piotra zostanie odsłonięty portret papieża-Polaka. Ten uroczysty moment został nagrodzony brawami przez tłum zgromadzony na placu Piłsudskiego - pisze z kolei inny Reporter 24 - WRA, który także wybrał się na pl. Piłsudskiego oraz do Wilanowa.

Czekamy na kolejne zdjęcia i filmy. Wysyłajcie je na warszawa@tvn.pl, kontakt24@tvn.pl lub publikując artykuły na swoich profilach na tvnwarszawa.pl lub kontakt24.tvn.pl.

par

Źródło zdjęcia głównego:  | Fakty TVN

Pozostałe wiadomości