TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - środa 29.12. Opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 28.12

Pogoda na jutro. Środa w niemal całej Polsce przyniesie opady. Synoptycy prognozują deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura sięgnie maksymalnie od -4 do 4 stopni Celsjusza.

Noc będzie na ogół pochmurna. W zachodniej części kraju lokalnie pojawią się opady śniegu, deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu. Na drogach będzie ślisko. Na krańcach zachodnich możliwe są mgły. Temperatura minimalna wyniesie od -8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 1 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, miejscami silniej, z kierunku południowo-wschodniego.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl

Pogoda na środę 29.12 

Dzień upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. Miejscami wystąpią słabe opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Lokalnie deszcz będzie marznący. Można spodziewać się jedynie niewielkich przejaśnień. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -4 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Będzie wiać słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr, południowo-wschodni skręcający na południowo-zachodni.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia na obszarze całej Polski przekroczy 90 procent. Mieszkańcy zachodnich regionów kraju odczują chłód, a w pozostałych miejscach będzie zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, o północy barometry wskażą 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z opadami deszczu i śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie duże. Temperatura spadnie minimalnie do -3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 978 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże z opadami deszczu i śniegu. Termometry pokażą maksymalnie -3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 979 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z opadami deszczu i deszczu ze śniegiem, okresami śniegu. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie o północy spadnie do 990 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno z opadami deszczu i deszczu ze śniegiem, okresami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 996 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno. Temperatura spadnie minimalnie do -5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie duże, okresami możliwe opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 996 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu i śniegu, ślisko. Temperatura minimalna wyniesie 1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 988 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno, opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 993 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutetrstock

Pozostałe wiadomości