TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - niedziela 7.08. Słonecznie w wielu regionach

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
anw,ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Niedziela 7.08 przyniesie słoneczna aurę w większości kraju. Przelotnie popadać może tylko lokalnie na północy kraju. Najwyższa temperatura, jakiej się spodziewamy, to 25 stopni Celsjusza na Podkarpaciu.

W nocy na południowo-wschodnich krańcach Polski wystąpią zanikające przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 15 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr.

Pogoda na jutro - niedziela 7.08

Za dnia tylko na Pomorzu możliwe są słabe i przelotnie opady deszczu. Na pozostałym obszarze kraju będzie na ogół słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Wiatr słaby, chwilami okaże się umiarkowany, powieje ze zmieniających się kierunków.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia znajdzie się na poziomie 50-60 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie spada, o północy barometry wskażą 1023 hektopaskale.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka niedziela ze słabymi przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 20 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1023 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W nocy w Krakowie będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, o północy wyniesie 993 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Niedziela w Krakowie przyniesie słoneczną aurę. Termometry pokażą maksymalnie 25 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie wiał słabo. Ciśnienie w południe spadnie do 991 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka pogodna noc. Temperatura minimalna wyniesie 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, o północy wyniesie 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Niedziela w Poznaniu przyniesie słoneczną aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Wiatr słaby, będzie wiał z zachodu. Ciśnienie w południe spadnie do 1012 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie spada, o północy wyniesie 1011 hPa. 

Pogoda na jutro - Warszawa

W niedzielę mieszkańcy Warszawy mogą spodziewać się słonecznej aury. Temperatura maksymalna sięgnie 23 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny. Ciśnienie w południe spadnie do 1010 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu będzie pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Niedziela we Wrocławiu upłynie pod znakiem słonecznej aury. Termometry pokażą maksymalne 24 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1008 hPa. 

Autor:anw,ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości