Pogoda na jutro - 26.10. Przelotny deszcz, na Wybrzeżu silniejszy wiatr. Maksymalnie 15 stopni

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 26.10

Pogoda we wtorek 26.10 przyniesie nocą lokalne mgły i przygruntowe przymrozki, a za dnia lokalne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy do 15 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 25/26.10: będzie pogodnie, lokalnie pojawią się mgły. Temperatura minimalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Lubelszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. We wschodniej części kraju możliwe są przygruntowe przymrozki do -3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu okresami silniejszy, powieje z południowoego zachodu.

Prognoza na noc 25/26.10
Prognoza na noc 25/26.10tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro 26.10

Pogoda na wtorek - 26 października zapowiada się w części zachodniej kraju pochmurnie z z przejaśnieniami i opadami deszczu. Miejscami wyniosą one do trzech litrów wody na metr kwadratowy. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu okresami silniejszy, południowo-zachodni.

Warunki biometeo we wtorek 26.10

We wtorek największą wilgotność odnotujemy na północnym zachodzie - przekroczy 80 procent. W całym kraju będzie chłodno. Tam gdzie pojawią się opady, biomet okaże się niekorzystny, a w pozostałych regionach - neutralny.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, o północy wyniesie 1018 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1016 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Temperatura minimalna sięgnie 2 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, o północy zobaczymy na barometrach 995 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Przeważnie słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 991 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna osiągnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, o północy na barometrach zobaczymy 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 1008 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimalnie 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, o północy wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie małe, po południu wzrastające do umiarkowanego. Temperatura maksymalna sięgnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1007 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura minimalna sięgnie 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, o północy barometry wskażą 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie będzie małe, po południu wzrastające do umiarkowanego. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1006 hPa, spada.

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości