TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - środa 27.10. Deszcz w części kraju, wiatr powieje mocniej

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek 3.12
Prognoza pogody na piątek 3.12tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 27.10

Pogoda na dziś. W środę deszcz spadnie tylko miejscami na północy kraju, we wszystkich regionach za to może wiać dość silnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 do 16 stopni Celsjusza.

Środa w południowej części kraju zapowiada się słonecznie. Na pozostałym obszarze Polski będzie pochmurno, choć można liczyć na rozpogodzenia. Na Wybrzeżu i Kaszubach wystąpią słabe opady deszczu lub mżawki do 2 litrów na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 14 st. C w centrum kraju, do 16 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr z kierunku zachodniego i południowo-zachodniego powieje słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie. W porywach osiągnie prędkość do 50 km/h, a na północy do 70 km/h.

Warunki biometeo w środę 27.10

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie 70-80 procent. Mieszkańcy przeważającej części kraju odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się zróżnicowane.

Warunki biometeo
Warunki biometeotvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1009 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno, okresami słabe opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 60-70 km/h. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 15 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 14 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 999 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości