Pogoda na dziś - sobota 25.06. Sporo słońca, upał i lokalne burze

Autor:
kw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeorologiczne w środę 4.10
Warunki biometeorologiczne w środę 4.10tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda dziś, czyli w sobotę 25.06 będzie na ogół pogodna, a miejscami nawet słoneczna. W niektórych regionach może się nieco zachmurzyć i grzmieć. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25-30 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś. Sobota przyniesie przeważnie słoneczną i pogodną aurę. Po południu na zachodzie kraju chmur może być więcej, niewykluczone są przelotne opady deszczu i burze w pasie od Dolnego Śląska po Ziemię Lubuską. W burzach może spaść do 15-30 litrów wody na metr kwadratowy, możliwy jest grad. Termometry pokażą maksymalnie od 25 st. C na Suwalszczyźnie, przez 29 st. C w centrum kraju, do 30 st. C w Wielkopolsce. Powieje słabo i umiarkowanie ze wschodu wiatr będzie słaby i umiarkowany. Podczas burz może być silniejszy i rozpędzać się do do 70-90 kilometrów na godzinę.

Pogoda na sobotę 25.06
Pogoda na sobotę 25.06tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - sobota 25.06

W ciągu dnia wilgotność wyniesie 40-60 procent. W regionach północno-wschodnich będzie ciepło, a w pozostałych - gorąco. Biomet będzie zróżnicowany - od niekorzystnego na krańcach południowo-zachodnich, przez neutralny w pasie od Pomorza Zachodniego po Małopolskę, do korzystnego w pozostałej części kraju.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 25.06
Warunki biometeorologiczne w sobotę 25.06tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Sobota w Warszawie zapowiada się słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 27 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu czeka słoneczna sobota. Termometry pokażą maksymalnie 25 st. C. Powieje południowo-wschodni słaby oraz umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W dzień w Poznaniu wystąpi małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna sięgnie 29 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka w sobotę umiarkowane zachmurzenie. Po południu możliwe są burze z opadami do 15-30 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie 29 st. C. Południowy i południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry wskażą 999 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie sobota upłynie pod znakiem słońca. Temperatura maksymalna sięgnie 27 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje ze wschodu. W południe ciśnienie osiągnie 984 hPa.

Warunki drogowe w sobotę 25.06
Warunki drogowe w sobotę 25.06tvnmeteo.pl

Autor:kw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości