TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - poniedziałek 25.10. Polska w zasięgu pogodnego wyżu. Napłynie cieplejsze powietrze

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 25.10

Pogoda dziś, czyli w poniedziałek 25.10, korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie. Na ogół wystąpi małe zachmurzenie, miejscami będzie bezchmurnie. Termometry pokażą maksymalnie 14 stopni Celsjusza.

Polska będzie w zasięgu pogodnego wyżu, którego centrum przemieści się znad pogranicza rumuńsko-ukraińskiego w rejon Półwyspu Krymskiego. Napłyną do nas cieplejsze masy powietrza znad południa Europy. 

Na poniedziałek synoptycy prognozują małe zachmurzenie, miejscami będzie bezchmurnie. Tylko na północnym wschodzie kraju wystąpi umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 13 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr.

Warunki biometeo w poniedziałek 25.10

Wilgotność powietrza w poniedziałek wyniesie około 60 procent. Wszędzie odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek 25.10
Warunki biometeo w poniedziałek 25.10tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Rano zachmurzenie będzie umiarkowane, w ciągu dnia małe. Zrobi się słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa. W południe na barometrach zobaczymy 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wystąpi małe zachmurzenie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 11 st. C. Południowy wiatr będzie wiał umiarkowanie. W południe ciśnienie sięgnie 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie małe, pod koniec dnia okaże się umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Powieje południowy, słaby wiatr. W południe barometry wskażą 1015 hPa.

Pogoda na dziś- Wrocław

Prognozuje się małe zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Wiatr umiarkowany, wiał będzie z południa. W południe ciśnienie wyniesie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Bezchmurnie, tylko o poranku może pojawić się mgła. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Powieje zmienny, z przewagą wschodniego, słaby wiatr. W południe barometry pokażą 995 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 25.10
Warunki drogowe w poniedziałek 25.10tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości