Pogoda na dziś - niedziela 27.11. Zimowe opady w niektórych regionach

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Niedziela 27.11 w całym kraju zapowiada się pochmurno i mglisto. Na wschodzie popada śnieg, a na południu wystąpią opady śniegu z deszczem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie od -1 do 6 stopni Celsjusza.

W niedzielę będzie pochmurno i mglisto. Lokalnie możliwe są przejaśnienia. W niektórych miejscach na wschodzie kraju pojawią się słabe opady śniegu, podczas których spadnie do 1 centymetra, a na południu popada śnieg z deszczem do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2-3 st. C w centrum, do 5-6 st. C na zachodzie. Wiatr ze zmiennych kierunków powieje ze słabą siłą.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza będzie w granicach około 80-90 procent. Mieszkańcy północno-wschodniej i wschodniej części kraju odczują zimno, a pozostali - chłód i wilgoć. Warunki biometeorologiczne we wschodnich regionach oraz na południowym wschodzie Polski okażą się niekorzystne, w pozostałych miejscach natomiast aura neutralnie wpłynie na samopoczucie.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańcy Warszawy w niedzielę powinni spodziewać się na ogół dużego zachmurzenia i słabych opadów śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby. Ciśnienie bez większych zmian, południe barometry wskażą 1015 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Niedziela w Gdańsku, Sopocie i Gdyni przyniesie na ogół duże zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje zachodni, słaby wiatr. Ciśnienie bez większych zmian, w południe osiągnie 1027 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W niedzielę w Poznaniu zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Pojawią się też mgły. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 5 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Niedziela we Wrocławiu upłynie na ogół pod znakiem dużego zachmurzenia z mgłami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie bez większych zmian, w południe osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się w niedzielę na ogół dużego zachmurzenia oraz słabych opadów śniegu z deszczem. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 3 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 10001 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości