Pogoda na dziś - niedziela 04.06. Słonecznie, od 19 do 24 stopni

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Niedziela 04.06 w całym kraju upłynie pod znakiem słońca. Termometry wskażą maksymalnie 24 stopnie na Dolnym Śląsku. Biomet będzie korzystny.

W niedzielę będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 19 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 22 st. C w centralnej Polsce, do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr z kierunku wschodniego powieje słabo i umiarkowanie.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie 50-60 procent. Mieszkańcy większości kraju odczują ciepło, na północy będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Niedziela w Warszawie zapowiada się słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie stabilne, w południe barometry wskażą 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Na niedzielę dla Gdańska, Sopotu i Gdyni prognozowana jest słoneczna aura. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie stabilne, w południe osiągnie 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Niedziela w Poznaniu będzie słoneczna. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 23 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie stabilne, w południe wyniesie 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia w niedzielę mogą spodziewać się słonecznej aury. Termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie stabilne, w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W niedzielę w Krakowie będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 994 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: gillmar/Shutterstock

Pozostałe wiadomości