Pogoda na dziś - niedziela 01.05. Dużo słońca i lokalne opady deszczu

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Niedziela, 1 maja, w większości regionów upłynie pod znakiem słonecznej aury. Słabo popadać może na północy i lokalnie na południu kraju. Temperatura sięgnie maksymalnie od 14 do 20 stopni Celsjusza.

W niedzielę przelotne opady deszczu pojawią się na północy kraju i w kotlinach sudeckich. Na pozostałym terenie kraju aura będzie słoneczna. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 stopni Celsjusza na Pomorzu do 20 st. C na Podkarpaciu. Wiatr ze zmiennych kierunków powieje ze słabą, jedynie nad morzem z umiarkowaną siłą.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie około 90 procent. Na przeważającym obszarze Polski będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne wszędzie okażą się korzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 1021 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Kraków

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 989 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 17 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie zmienne, wieczorem możliwe przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby, południowy i południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1004 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości