Pogoda na dziś - czwartek 17.11. W części kraju spadnie śnieg

Autor:
ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W czwartek 17.11 w niektórych regionach kraju pojawią się słabe opady deszczu ze śniegiem oraz samego śniegu. Na termometrach w najcieplejszej chwili dnia zobaczymy do 6 stopni Celsjusza.

W czwartek będzie pochmurno z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na południu kraju pojawią się słabe opady deszczu ze śniegiem do 3 litrów wody na metr kwadratowy, spadnie również do 1-2 centymetrów śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 3 st. C w centrum, do 5-6 st. C na południowym zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, na zachodzie okresami dość silny, a powieje z kierunków wschodniego i północno-wschodniego.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie około 60-80 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Czwartek upłynie w Warszawie pod znakiem umiarkowanego i dużego zachmurzenia. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1000 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W czwartek w Gdańsku, Sopocie i Gdyni zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Czwartek w Poznaniu upłynie z umiarkowanym i dużym zachmurzeniem. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 3 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia w czwartek powinni spodziewać się umiarkowanego i dużego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 995 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Czwartek przyniesie w Krakowie duże zachmurzenie. Do południa możliwe są opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 3 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 982 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości