Prognoza pogody na ferie zimowe 2023

Autor:
red.
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w kolejnych dniach
Prognozowana temperatura w kolejnych dniachVentusky
wideo 2/4
Pogoda na pięć dni

Ferie zimowe dobiegają końca. Niedziela będzie ostatnim dniem dwutygodniowego odpoczynku od zajęć w szkołach dla uczniów z Pomorza Zachodniego, Opolszczyzny, Dolnego Śląska oraz Mazowsza. Dla wszystkich regionów synoptycy zapowiadają opady śniegu. Sprawdź prognozę pogody na ostatni dzień ferii zimowych 2023.

Kończy się ostatnia tura ferii zimowych. Do niedzieli międzysemestralną przerwą od zajęć lekcyjnych mogą cieszyć się uczniowie z województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

Pogoda na ferie zimowe 2023

PROGNOZA POGODY NA NIEDZIELĘ 26 LUTEGO 2023

W niedzielę w rejonie Pomorza Zachodniego zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Opady nie są tam przewidywane. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 do 3 stopni Celsjusza.

Dla województwa mazowieckiego synoptycy zapowiadają duże zachmurzenie, przejaśnienia, a także przelotne opady śniegu. Termometry w najcieplejszej chwili dnia wskażą 0-2 st. C.

Osoby, które będą spędzać ostatni dzień ferii na Dolnym Śląsku, również powinni spodziewać się dużego zachmurzenia z przejaśnieniami. Przelotnie popada śnieg. Temperatura maksymalna osiągnie 2-3 st. C.

W woj. opolskim także zachmurzenie będzie duże, choć pojawią się przejaśnienia. Nie zabraknie również przelotnych opadów śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1-3 st. C.

Wiatr tego dnia we wszystkich regionach będzie słaby i umiarkowany, w niektórych miejscach silniejszy. Powieje z kierunku północnego.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:red.

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości