Pogoda na jutro - wtorek, 30.05. Dużo słońca. W jednej części kraju możliwe burze

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Wtorek 30.05 upłynie na ogół pod znakiem pogodnej i słonecznej aury. Tylko miejscami przelotnie popada słaby deszcz, niewykluczone są też burze. Termometry pokażą maksymalnie 23 stopnie Celsjusza.

Pogoda na noc

Zapowiada się pogodna noc. Temperatura minimalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 13 st. C na Śląsku. Powieje słabo z kierunków północnych. 

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - wtorek, 30.05

Wtorek będzie na ogół słoneczny i pogodny. Jedynie w południowo-wschodniej części kraju pojawi się okresowo więcej chmur, miejscami popada tam przelotny deszcz. Niewykluczone są pojedyncze burze. Termometry pokażą maksymalnie od 19 st. C na Pomorzu Gdańskim do 23 st. C na Podkarpaciu. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany. 

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeo - wtorek, 30.05

Wilgotność powietrza we wtorek wyniesie 40-60 procent. Wszędzie odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeo będą przeważnie korzystne, tylko na południowym wschodzie okażą się neutralne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie przyniesie umiarkowane zachmurzenie. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Wiatr słaby, powieje z kierunków północnych. Ciśnienie o północy osiągnie 1006 hPa. 

Pogoda na jutro - Warszawa

Wtorek w Warszawie zapowiada się pogodny, w drugiej części dnia słoneczny. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny. Barometry wskażą w południe 1009 hPa. 

Pogoda na noc - Trójmiasto

W nocy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie wystąpi umiarkowane zachmurzenie z rozpogodzeniami do bezchmurnego nieba. Na termometrach zobaczymy 7 st. C. Powieje słaby wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1021 hPa. 

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka słoneczny wtorek, prognozuje się też okresowo zachmurzenie małe do umiarkowanego. Termometry pokażą maksymalnie 19 st. C. Północny wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy w południe 1025 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu będzie pogodna. Temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Powieje słaby, północny wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1010 hPa. 

Pogoda na jutro - Poznań

Wtorek w Poznaniu upłynie pod znakiem słonecznej aury. Prognozuje się okresowe zachmurzenie małe do umiarkowanego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z kierunków północnych. Ciśnienie w południe osiągnie 1013 hPa. 

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu dopisze pogodna aura. Termometry pokażą 11 st. C. Powieje słaby wiatr z północy. Ciśnienie o północy osiągnie 1005 hPa. 

Pogoda na jutro - Wrocław

Przed mieszkańcami Wrocławia wtorek z małym zachmurzeniem, okresami umiarkowanym. Temperatura maksymalna wyniesie 21 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, północny. Na barometrach zobaczymy w południe 1008 hPa. 

Pogoda na noc - Kraków

Na noc w Krakowie prognozuje się pogodną aurę. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Powieje słaby, północny wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 989 hPa. 

Pogoda na jutro - Kraków

Wtorek w Krakowie przyniesie umiarkowane zachmurzenie okresami wzrastające do dużego ze słabym, przelotnym opadem deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 21 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków północnych. Ciśnienie w południe wyniesie 991 hPa. 

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości