Pogoda na dziś - środa 05.10. Ciepło i bez deszczu, miejscami silniej powieje

Autor:
as//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W środę 5.10 aura korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie. Temperatura maksymalna wyniesie w poszczególnych regionach od 14 do 21 stopni Celsjusza. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr.

Środa zapowiada się na ogół bez opadów. Chmury pojawią się głównie na północy kraju, a południowym regionom Polski najbardziej tego dnia dopisze słoneczna aura. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 14 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr z południowego zachodu.

Prognoza pogody na środę 05.10
Prognoza pogody na środę 05.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa 05.10

Wilgotność powietrza w środę wahać się będzie od 70 do 80 procent. W całym kraju warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w środę 05.10
Warunki biometeo w środę 05.10tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W środę w Warszawie będzie pochmurno. W ciągu dnia spodziewane są przejaśnienia. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Wiatr, słaby i umiarkowany, będzie wiał z południowego zachodu. Na barometrach zobaczymy w południe 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie środa przyniesie duże zachmurzenie i przejaśnienia. Temperatura maksymalna sięgnie 18 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Barometry pokażą w południe 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania pochmurna środa, jednak w ciągu dnia niebo będzie się przejaśniać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Wiatr powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. W południe ciśnienie osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na dziś- Wrocław

Środa we Wrocławiu przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie 21 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka w środę małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry wskażą maksymalnie 19 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. W południe ciśnienie osiągnie 994 hPa.

Warunki drogowe w środę 05.10
Warunki drogowe w środę 05.10tvnmeteo.pl

Autor:as//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mariola Anna S / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości