Pogoda na jutro - czwartek, 29.09. Nocą miejscami zrobi się mglisto, w dzień deszcz i lokalne burze

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w czwartek 29.09, przyniesie wielu regionom kraju opady deszczu. Miejscami pojawią się też burze. Termometry pokażą od 12 do 15 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 28/29.09

Przed nami pochmurna noc z rozpogodzeniami, szczególnie na zachodzie kraju. Na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku nie będzie padać. Na pozostałym obszarze Polski prognozuje się okresowe opady deszczu do 5-10 litrów wody na metr kwadratowy. W Karpatach i na Pogórzu Karpackim spadnie do 25 l/mkw. Miejscami zrobi się mglisto. Temperatura minimalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku, przez 6 st. C w centrum kraju, do 10 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - czwartek, 29.09

W czwartek rano pojawią się miejscami mgły, które mogą ograniczać widzialność. Poza tym prognozuje się małe i umiarkowane, a na północy, południowym wschodzie i wschodzie kraju okresami duże zachmurzenie kłębiaste z opadami rzędu 5 l/mkw. Tylko na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie opad będzie większy, spadnie tam do 20 l/mkw. W Karpatach i na Pogórzu Karpackim możliwe są burze. Termometry pokażą maksymalnie od 12 st. C na Suwalszczyźnie, Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, przez 14 st. C w centrum, do 15 st. C w Wielkopolsce, na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Zachodni i południowy wiatr okaże się słaby i umiarkowany, w burzach silny.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartek tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek 29.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-90 procent. W całym kraju odczujemy chłód, miejscami będzie też wilgotno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na wschodzie i północy kraju, a w pozostałych regionach neutralne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy pochmurna noc, okresami wystąpią opady deszczu. Temperatura minimalna osiągnie 8 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 988 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Czwartek w Warszawie zapowiada się pochmurny z rozpogodzeniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 14 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry wskażą 990 hPa. 

Pogoda na noc - Trójmiasto

W nocy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pochmurno, okresami popada deszcz. Na termometrach zobaczymy 8 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Czwartek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie pochmurną aurę z rozpogodzeniami, poza tym przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami, okresami popada deszcz. Temperatura minimalna sięgnie 6 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie wiać słabo i umiarkowanie. Ciśnienie o północy wyniesie 989 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka pochmurny czwartek z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. W południe ciśnienie osiągnie 992 hPa. 

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu wystąpi pochmurna aura z rozpogodzeniami. Termometry pokażą 3 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 987 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Na czwartek we Wrocławiu prognozuje się pochmurną aurę z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 989 hPa. 

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie będzie pochmurna, wystąpią opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Południowy wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 976 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa czwartek z pochmurną aurą oraz przejaśnieniami. Poza tym okresami popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 978 hPa. 

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości