Pogoda na dziś - wtorek 24.01. Niebo zasnują chmury, miejscami będzie mglisto. Do 3 stopni na termometrach

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Wtorek 24.01 zapowiada się pochmurno, a miejscami poranek może być mglisty. Z uwagi na wysoką wilgotność powietrza w całym kraju odczujemy chłód. Dodatkowo w wielu regionach doskwierać nam będą niekorzystne warunki biometeorologiczne.

We wtorek w kraju prognozowana jest pochmurna aura z przejaśnieniami w północnych regionach. Na południu mogą wystąpić zamglenia i mgły, utrzymujące się miejscami do południa. Ponadto lokalnie spodziewane są opady mżawki. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na północnym wschodzie, poprzez 2 st. C w centrum kraju do 3 st. C na południu i południowym wschodzie Polski. Powieje słaby, północny wiatr.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza w ciągu dnia będzie dość wysoka i wyniesie od 80 do 90 procent. Na terenie całej Polski odczujemy chłód. Zapanują przeważnie niekorzystne warunki biometeorologiczne, neutralne jedynie w północnym pasie kraju.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka pochmurny wtorek z możliwymi słabymi opadami mżawki. Na termometrach w najcieplejszym momencie dnia zobaczymy 2 st. C. Powieje słaby wiatr z kierunków północnych. Barometry pokażą w południe 1026 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie spodziewany jest pochmurny wtorek, ale w ciągu dnia niebo będzie się przejaśniać. Termometry pokażą do 1 st. C. Wiatr okaże się słaby, północno-zachodni. W południe ciśnienie wyniesie 1040 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Wtorek przyniesie w Poznaniu pochmurną aurę. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie 2 st. C. Powieje słaby wiatr z północnego wschodu. Na barometrach zobaczymy w południe 1029 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu wtorek zapowiada się ponuro z możliwymi opadami słabej mżawki. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. W południe barometry wskażą 1024 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie wtorek będzie ponury. Możliwe będą opady słabej mżawki. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie maksymalnie do 2 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1006 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości