TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - wtorek, 10.05. Zacznie się chmurzyć, termometry pokażą do 24 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na środę 25.05
Pogoda na środę 25.05tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. We wtorek będzie pogodnie i słonecznie, miejscami na niebie pojawią się chmury. Termometry pokażą maksymalnie od 16 do 24 stopni Celsjusza. Powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Wtorek upłynie pod znakiem pogodnej i słonecznej aury, jednak na zachodzie i północy prognozuje się stopniowy wzrost zachmurzenia do dużego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 16 stopni Celsjusza na Podlasiu i Suwalszczyźnie, przez 20 st. C w centrum kraju, do 24 st. C na zachodzie. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z kierunków południowych.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek, 10.05

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 50 do 60 procent. Niemal wszędzie odczujemy komfort termiczny, tylko na zachodzie będzie ciepło. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeorologiczne we wtorek
Warunki biometeorologiczne we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Będzie słonecznie. Temperatura maksymalna sięgnie 20 st. C. Wiatr słaby, powieje z kierunków południowych. W południe barometry pokażą 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogodna aura. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, z kierunków południowych. W południe ciśnienie osiągnie 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Prognozuje się pogodną aurę. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 23 st. C. Wiatr powieje słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. W południe barometry wskażą 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Wiatr słaby, będzie wiał z kierunków południowych. W południe ciśnienie wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Słonecznie, a temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 st. C. Wiatr słaby, będzie wiał z kierunków wschodnich. W południe na barometrach zobaczymy 993 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości