Pogoda na dziś - środa, 25.01. Miejscami będzie prószył śnieg

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Środa 25.01 upłynie na ogół pod znakiem pochmurnej aury. Miejscami pojawią się słabe opady śniegu. Temperatura wyniesie od -1 do 4 stopni Celsjusza.

Środa przyniesie pochmurną aurę z niewielkimi przejaśnieniami. Miejscami w południowo-wschodniej części Polski możliwe popadać słaby śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby, miejscami także umiarkowany, wiatr ze zmiennych kierunków.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90 procent. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na południu i w centrum, zaś na północy okażą się neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Środa w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pochmurna z przejaśnieniami. Termometry wskażą maksymalnie 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Na barometrach zobaczymy w południe 1029 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa pochmurna środa. Temperatura maksymalna osiągnie 2 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Barometry wskażą w południe 1001 hPa .

Pogoda na dziś - Poznań

Środa w Poznaniu przyniesie przeważnie pochmurną aurę. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 2 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby wiatr. Ciśnienie wyniesie w południe 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka środa z przeważnie dużym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby. Barometry pokażą w południe 1018 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Środa we Wrocławiu upłynie pod znakiem pochmurnej aury. Termometry wskażą maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby wiatr ze wschodu. Na barometrach zobaczymy w południe 1016 hPa.  

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Alexandros Michailidis/Shutterstock

Pozostałe wiadomości