Pogoda na dziś - czwartek 24.11. Od -2 do 5 stopni. Sypnie śniegiem, miejscami mocno

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czwartek będzie pochmurny i przyniesie nam opady. W sporej części kraju popada śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 do 5 stopni Celsjusza.

W czwartek możemy spodziewać się na ogół pochmurnego nieba. W regionach południowych, wschodnich i centralnych może popadać śnieg do nawet ponad 10 centymetrów. Na zachodzie pojawi się słaby deszcz, lokalnie ze śniegiem. Na drogach i chodnikach może być ślisko. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -2 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez -1 st. C Suwalszczyźnie, do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje ze zmiennych kierunków, słabo i umiarkowanie.

Warunki biometeorologiczne - czwartek 24.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia znajdzie się na poziomie około 80-90 procent. W całym kraju zrobi się zimno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 24.11
Warunki biometeorologiczne w czwartek 24.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W czwartek w Gdyni, Gdańsku i Sopocie będzie pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Południowo-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe barometry wskażą 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańcy Krakowa muszą spodziewać się w czwartek chmur oraz opadów śniegu do 10 cm. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje z zachodu, słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie sięgnie 982 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W Poznaniu czwartek upłynie pod znakiem chmur. Po południu może słabo popadać deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 3 st. C. Słaby wiatr powieje ze zmiennych kierunków. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka czwartek z na ogół pochmurnym niebem oraz okresowymi opadami śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu czwartek przyniesie pochmurne niebo i opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje z północnego zachodu, słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie osiągnie 998 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 24.11
Warunki drogowe w czwartek 24.11tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP/Grzegorz Momot

Pozostałe wiadomości