Zubi zamówił pogodę na mecz

Tomasz Wasilewski o pogodzie na Wielki Mecz Charytatywny (TVN24)
Tomasz Wasilewski o pogodzie na Wielki Mecz Charytatywny (TVN24)
Tomasz Wasilewski o pogodzie na Wielki Mecz Charytatywny (TVN24)

Po południu gwiazdy TVN zmierzą się na murawie z parlamentarzystami. O dobrą pogodę podczas meczu zadbał Tomasz Zubilewicz. Warunki atmosferyczne na warszawskim stadionie Pepsi Arena, gdzie dojdzie do pojedynku, będą wyśmienite.

Pierwszy gwizdek zabrzmi o 17.00, ale już od 15.00 zaczną schodzić się pierwsi kibice. Pogoda przed, w trakcie, jak i po meczu zapowiada się rewelacyjnie.

Komfort termiczny

Temperatura maksymalna w Warszawie wyniesie dziś 24 st. C. Taką wartość odczują osoby zbierające się od popołudnia wokół stadionu. Z kolei już około 17.00 słupki rtęci opadną o jedną kreskę, ale na murawie temperaturę podgrzeje 30 tys. tłum kibiców. Kurtki przydadzą się już po meczu, kiedy powietrze ochłodzi się do 17-18 st. C.

Parasol? Zapomnijcie

Nic też nie zwiastuje nagłego załamania pogody. Parasole można śmiało zostawić w domu. Od rana do wieczora w Warszawie będzie pogodnie, a nawet słonecznie. Warunki biometeo też zapowiadają się korzystnie. Ciśnienie w południe wyniesie 1010 hPa i nie spadnie. Wiatr będzie prawie nieodczuwalny, a wilgotność względna utrzyma się na dobrym poziomie 60 proc.

Pogoda zdecydowanie sprzyja obejrzeniu meczu na żywo. Cel jest szczytny. Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

CZYTAJ WIĘCEJ NA PORTALU TVN24.PL

Autor: mm/mj / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości