Najnowsze

W sobotę wielu turystów nie pójdzie na plaże i nie wyruszy na górską wędrówkę

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich
TVN MeteoPrognoza pogody dla kurortów nadmorskich

W wielu kurortach w naszym kraju aura będzie deszczowa. Nad morzem turyści nie pojawią się na plażach, a w barach na promenadach. W górach i na Mazurach pogoda nie będzie sprzyjać wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Turyści wypoczywający nad morzem mogą spodziewać się zróżnicowanej pogody. Grzmoty usłyszą ci, którzy przebywają w Rewalu, Dziwnowie, Międzyzdrojach, Świnoujściu. Zachmurzone niebo będzie nad Ustroniem Morskim, Kołobrzegiem, Dźwirzynem, Dąbkami, Mielnem, Rowami, Ustką, Łebą, Władysławowem i Krynicą Morską. W pozostałych kurortach prognozuje się słoneczną aurę. Termometry wskażą od 19 st. C w Jastarni i na Helu do 24 st. C w Dąbkach i w Mielnie.

Deszczowe Mazury

Deszczowa aura prognozowana jest w mazurskich kurortach. Deszcz nie spadnie jedynie w Giżycku, Mikołajkach i w Rucianem-Nidzie. Termometry wskażą od 17 st. C w Węgorzewie, Augustowie, Ełku, Olecku i w Piszu do 18 st. C w pozostałych miejscowościach turystycznych Warmii i Mazur.

Prognoza pogody dla kurortów mazurskich
Prognoza pogody dla kurortów mazurskichTVN Meteo

Górskie burze

Wczasowicze, którzy przebywają w górach mogą spodziewać się burz. Grzmoty będzie słychać we wszystkich kurortach. Temperatura zawaha się od 17 st. C w Karpaczu do 25 st. C w Iwoniczu-Zdroju.

Prognoza pogody dla kurortów górskich
Prognoza pogody dla kurortów górskichTVN Meteo

Autor: mab/rp / Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt Meteo/SylwekZdw

Pozostałe wiadomości