Najnowsze

Tunezyjskie słońce turystycznym pewniakiem

Najnowsze

Zachmurzona europejska plaża

Bułgaria, Turcja, Włochy, a nawet Grecja to urlopowe destynacje, które nie będą jutro wolne od deszczu i burz. Za to piękne słońce czeka na turystów w krajach arabskich i Izraelu. Letnia aura jest w tym sezonie wyjątkowo kapryśna.

Na pewno zagrzmi w Burgas i Warnie. Bułgarskie wybrzeże zanotuje maksymalnie 27 st. C, a woda nagrzeje się do 21 kresek.

Padać i grzmieć będzie też w Istambule, ale na południu Turcji zaświeci piękne słońce, które nagrzeje powietrze do 30 st. C.

Cypr to zróżnicowana wyspa, z temperaturami w granicach 26-30 st. C. Na szczęście ciepłe wody będą sprzyjać kąpielom.

Słońce w krajach arabskich i Izraelu

Tunezja, Egipt i Izrael to temperaturowi faworyci. Powietrze nagrzeje się tam do 30-37 st. C, a chłodniejsza woda, w granicy 26 st. C przyniesie orzeźwienie.

Półwysep Iberyjski ciepły, ale miejscami pochmurny

Wyspy Kanaryjskie będą jutro nieco chłodniejsze niż ląd. Termometry wskażą na nich 26-28 st. C, a w Hiszpanii i Portugalii 30 kresek. Najchłodniejsze wody, niesięgające nawet 20 st. C będa w Portugalii.

Podobna pogoda bedzie we Francji, gdzie temperatura będzie oscylować w granicach 26-29 st. C, a wody nagrzeją się do 22 st. C.

Deszczowe Włochy i Grecja

Zagrzmi na północy i poludniu Półwyspu Apenińskiego, w pozostałym rejonie spadnie deszcz. Przy takiej pogodzie trudno zmusić się do kąpieli, ale woda będzie sprzyjająca z temperaturą 24 st. C Deszcz spadnie też w greckich Salonikach, ale pozostałe rejony będą słoneczne.

Chorwacki Dubrownik będzie bardzo pochmurny, ale na środkowym i południowym wybrzeżu zaświeci słońce, a powietrze nagrzeje się do 30 st. C.

Autor: mm//aq / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości