Najnowsze

Słoneczna aura nad morzem, w pozostałych kurortach deszczowo

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich
TVN MeteoPrognoza pogody dla kurortów nadmorskich

Wczasowicze nad morzem mogą spodziewać się słonecznej aury. Nie wszędzie jednak dopisze pogoda. W wielu miejscach na Mazurach oraz w górach po niebie będą sunąć chmury deszczowe i burzowe.

W nadmorskich kurortach aura przyciągnie turystów na plaże. Jedynie w Krynicy Morskiej niebo będzie przysłonięte chmurami. Temperatura zawaha się od 24 st. C w Rewalu, Dziwnowie, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu Dźwirzynie, Dąbkach, Mielnie, Rowach, Ustce, Łebie, Pucku, Władysławowie i Trójmieście do 25 st. C w pozostałych kurortach.

Zmienna pogoda

Na Mazurach pogoda będzie zróżnicowana. W wielu kurortach niebo będzie zachmurzone, spadnie deszcz, ale zdarzą się również miejsca słoneczne. Deszczowe chmury zobaczą turyści przebywający w Gołdapi, Węgorzewie, Ełku, Olecku. Słoneczny dzień czeka wczasowiczów w Piszu. W wielu kurortach termometry wskażą 24 st. C, jedynie w Olsztynie, Giżycku, Mikołajkach i w Rucianem-Nidzie temperatura wyniesie 25 st. C.

Prognoza pogody dla kurortów mazurskich
Prognoza pogody dla kurortów mazurskichTVN Meteo

Burzowo-deszczowa aura w górach

Aura w górach nie będzie sprzyjać wędrówkom. Synoptycy prognozują deszcz w Świeradowie-Zdroju, Szklarskiej Porębie, Karpaczu. W pozostałych miejscowościach turystycznych prognozowane są burze. Termometry wskażą od 20 st. C w Szklarskiej Porębie, Świeradowie-Zdroju, Polanicy-Zdroju, Karpaczu, Ustroniu, Istebnej, Czorsztynie, Bukowinie i Białce Tatrzańskiej i w Zakopanem do 25 st. C w Iwoniczu-Zdroju.

Prognoza pogody dla kurortów górskich
Prognoza pogody dla kurortów górskichTVN Meteo

Autor: mab/map / Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości