Najnowsze

Prognoza pogody na dziś: uwaga na silny wiatr, do 80 km/h

Najnowsze

Prognoza pogody na dzień
Prognoza pogody na dzień

Fronty atmosferyczne znajdujące się nad Polską przyniosą opady deszczu i niekorzystne warunki biometeorologiczne. Na dodatek będzie silnie wiać, w strefie brzegowej do 80 km/h.

Dzień będzie pochmurny z niewielkimi przejaśnieniami.

Przelotnie spadnie deszcz.

W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 8 st. C na Suwalszczyźnie, do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowanie i dość silnie z zachodu, okresami w porywach do 60-80 km/h, w strefie brzegowej do ponad 80 km/h.

Niekorzystny biomet

Wilgotność powietrza wyniesie od 80 do ponad 90 proc. W całym kraju będzie chłodno, a na odczucie temperatury wpłynie silny wiatr i duża wilgotność powietrza. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek
Warunki biometeorologiczne w czwartek

Prognoza pogody dla wybranych miast

TRÓJMIASTO

Pochmurno. przelotny deszcz. Temp maks. 10 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 60-80 km/h, WSW. Ciśnienie, w Gdańsku, w południe 1000 hPa, spada.

POZNAŃ

Pochmurno z przejaśnieniami. okresami deszcz. Temp maks. 12 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 60-80 km/h, WSW. Ciśnienie, w południe 996 hPa, spada. WARSZAWA

Pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 11 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 80 km/h, WSW. Ciśnienie spada, w południe 994 hPa.

WROCŁAW

Pochmurno. przelotny deszcz. Temp maks. 13°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 60-80 km/h, WSW. Ciśnienie w południe 996 hPa, spada.

KRAKÓW

Pochmurno. przelotny deszcz. Temp maks. 12 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 50-70 km/h, WSW. Ciśnienie, w południe 984 hPa, spada.

Autor: mar,zupi/mab/rp / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości