Najnowsze

Pogoda na jutro. Sobota 18 września z pochmurną aurą i opadami. Wszędzie dość chłodno

Najnowsze

Autor:
anw//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 18/19.10tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro - 18.09

Pogoda na jutro, czyli sobotę 18.09, zapowiada się pochmurnie. Spadnie deszcz, miejscami opady będą intensywne. Termometry pokażą maksymalnie 16 stopni Celsjusza.

W nocy z piątku na sobotę w całym kraju przeważać będzie duże lub całkowite zachmurzenie z niewielkimi rozpogodzeniami na Dolnym Śląsku w pierwszej części nocy. Na wschodzie kraju prognozowane są umiarkowane, miejscami intensywne, ciągłe opady deszczu o sumie 10-30 litrów na metr kwadratowy, a na północy, zachodzie i w centrum słabe przelotne, których strefa nad ranem obejmie również Dolny Śląsk. Temperatura minimalna wyniesie od 6-8 stopni Celsjusza w rejonie Suwałk, Białegostoku i Olsztyna, do 11-13 st. C na pozostałym obszarze kraju. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni skręcający od północy na północno-wschodni.

Pogoda na noc z piątku na sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - sobota 18 września

W sobotę przeważać będzie duże i całkowite zachmurzenie, zwłaszcza na wschodzie kraju, gdzie prognozowane są umiarkowane, lokalnie intensywne, ciągłe opady deszczu o sumie 10-20 l/mkw. Na pozostałym obszarze kraju opadów będzie mniej, będą miały charakter przelotny, jednak pochmurne niebo będzie w przewadze. Niewielkie przejaśnienia pojawią się nad ranem na południu kraju, a w drugiej części dnia w rejonie Pomorza, gdzie padać już nie powinno.

Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 9-10 st. C na północnym wschodzie, przez do 12-14 st. C na wschodzie i w centrum, do 15-16 st. C na południu i zachodzie. Wiatr umiarkowany, miejscami w porywach silny, powieje z północnego wschodu.

Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl

Warunki biometeo - sobota 18 września

Wilgotność powietrza w ciągu dni wyniesie 80-90 procent. W całym kraju będzie chłodno, a na północnym wschodzie zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Zachmurzenie całkowite z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Powieje umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 997 hPa i będzie nieznacznie wzrastać.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie całkowite ze słabymi, przejściowo umiarkowanymi, ciągłymi opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 13 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, północno-wschodni. W południe barometry pokażą 998 hPa, ciśnienie będzie wzrastać.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie duże i całkowite, z przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy 11 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z północnego wschodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1012 hPa, będzie wzrastać.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże i całkowite, bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny. W południe na barometrach zobaczymy 1016 hPa, ciśnienie będzie wzrastać.

Pogoda na noc - Poznań

Zachmurzenie duże i całkowite ze słabymi i umiarkowanymi, przelotnymi opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 13 st. C. Ciśnienie o północy sięgnie 1001 hPa, będzie wzrastać.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże i całkowite z opadami przelotnym deszczu, głównie w pierwszej części dnia. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C Powieje umiarkowany, północno-wschodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1003 hPa, ciśnienie będzie wzrastać.

Pogoda na noc - Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane i duże, nad ranem przelotne opady deszczu. Termometry pokażą w najchłodniejszych chwilach 12 st. C. Ciśnienie o północy wyniesie 998 hPa, będzie się wahać.

Pogoda na jutro - Wrocław

Duże i całkowite zachmurzenie ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C Wiatr będzie umiarkowany, północno-zachodni, skręcający na północny. Ciśnienie w południe sięgnie 999 hPa, będzie się wahać.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie umiarkowane i duże, nad ranem przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. O północy barometry pokażą 977 hPa, ciśnienie będzie się wahać.

Pogoda na jutro - Kraków

Duże i całkowite zachmurzenie ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Powieje umiarkowany, północno-zachodni, skręcający na północny wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 977 hPa, będzie wzrastać.

Autor:anw//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: meteo

Pozostałe wiadomości