Pogoda na jutro: czwartek z większą ilością słońca, popada lokalnie

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro: w prognozie pogody na czwartek jest mniej deszczu i więcej słońca. Termometry wskażą maksymalnie do 23 stopni Celsjusza. Pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Pogoda na noc: zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Na Warmii, Roztoczu i w Bieszczadach okresami zbierze się więcej chmur i słabo popada. Temperatura minimalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, północno-zachodni.    

Pogoda na czwartek 02.09

Pogoda na jutro: można spodziewać się małego i umiarkowanego zachmurzenia. Na Mazowszu i Lubelszczyźnie pojawią się słabe opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 17 st. C na Podlasiu do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Z kierunku północno-zachodniego powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeo w czwartek 02.09

Wilgotność powietrza w czwartek będzie nieco niższa niż w ciągu poprzednich dni, osiągając 70-80 procent. Na przeważającym obszarze kraju będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartek

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1021 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1023 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do 7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 993 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 993 hPa .

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 1014 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do 7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane, około południa opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1010 hPa.  

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 1010 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości