Najnowsze

Pogoda na dziś: zagrzmi. Od 12 do 21 stopni

Najnowsze

Pogoda na czwartek 01.04tvnmeteo.pl
wideo 2/18

W czwartek mogą pojawić się burze, w wielu regionach popada deszcz. Na termometrach zobaczymy od 12 do 21 stopni.

W czwartek na północy i zachodzie pojawią się przelotne opady deszczu o sumie 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na pozostałym obszarze kraju należy spodziewać się burz z opadami do 5-10 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Pomorzu do 21 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany, powieje z północnego zachodu, a w porywach rozpędzi się do 45 kilometrów na godzinę. Podczas burz może wiać z prędkością do 70 km/h.

Warunki biometeorologiczne

Największa wilgotność powietrza pojawi się w pasie od Podlasia przez centrum po Dolny Śląsk. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 01.04tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Rano pogodnie, po południu pojawią się przelotny deszcz lub burza. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje umiarkowanie z północnego zachodu, w porywach burzowych wiatr może rozpędzać się do 70 km/h. Ciśnienie po południu wyniesie 1000 hPa.

Pogoda Poznań

Rano pogodnie, po południu przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach osiągnie do 45 km/h, a powieje z północnego zachodu. Ciśnienie po południu sięgnie 1003 hPa.

Pogoda Gdańsk

Przelotne opady deszczu, temperatura maksymalna sięgnie 12 st. C. Z północnego zachodu powieje umiarkowany wiatr, który w porywach osiągnie do 45 km/h. Ciśnienie po południu osiągnie 1015 hPa.

Pogoda Wrocław

Rano pogodnie, po południu wystąpią przelotny deszcz lub burza. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach burzowych może osiągać do 70 km/h. Po południu barometry pokażą 1000 hPa.

Pogoda Kraków

Rano pogodnie, po południu mogą pojawić się przelotne opady deszczu lub burze. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach burzowych osiągnie do 70 km/h, a powieje z północnego zachodu. Po południu na barometrach zobaczymy 988 hPa.

Autor: kw/dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: shuttertock

Pozostałe wiadomości