Pogoda na dziś - wtorek 09.11. Deszcz tylko miejscami, odczujemy chłód

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 09.11

Pogoda na dziś. We wtorek temperatura maksymalna sięgnie miejscami zaledwie 3 stopni Celsjusza. Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, w niewielkiej części kraju wystąpią zanikające opady deszczu.

We wtorek zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, jedynie w południowo-wschodniej części kraju duże z zanikającymi opadami deszczu do trzech litrów na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 8 st. C w centrum kraju, do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie północno-wschodni, skręcający od zachodu na południowy. Powieje ze słabą i umiarkowaną siłą.

Warunki biometeo we wtorek 09.11

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie 60-80 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1018 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1030 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 9 st. C. Wiatr będzie wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Powieje wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami, początkowo słabe opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 9 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1004 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości